0322 324 37 81 0535 223 30 78

1. Tur umre 11 Günlük Umre Proğramı (Yürüme Mesafeli) Yarıyıl Tatili Öğrenciler için için

*
0,00 Riyal

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

 A- Müracaat ve kayıt işlemleri

1-Umreye gitmek isteyenler ilan  edilen umre turuna ait banka kodu ile anlaşmalı bankalara kurumsal tahsilat hesabına ücretini peşin olarak yatıracaklardır.

2-vatandaşlarımız il/ilçelerden kayıtlarını yaptırabileceklerdir.

3-Umre ücretlerini Suudi Arabistan Riyalı (SAR) olarak tahsil edilecektir.

4-2019-2020 umre kayıt formu 2 Nusha halinde doldurulacaktır.

5-Geçerlilik süresi en az bir yıl olan pasaport  teslim edeceklerdir.

6-Umre Yolcusu ücretini Vakıfbank,Vakıfkatılım Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası,Halkbank, Albaraka Türk Katılım Bankası,Küveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve PTT Bank şubelerinden herhangi birine yatırabileceklerdir. 

7-Umre yolcusu banka dekontu ile birlikte il sağlık  Müdürlüklerince belirlenen sağlık merkezlerinden birine giderek, Konjuge Meningokok aşını yaptıracak ve aşı kartını umre süresince yanında bulunduracaktır.

8-Yürüme,Servisli ve  ara tatil  dönemi umre turlarında Mekke'de Harem'e ulaşım servislerle sağlanacaktır. Medinede ise binalar Mescid-i Nebeviye yürüme mesafesindedir.

9-Kayıtlar ; 2,3 veya 4 kişilik odalara yapılabilecektir.

10- Uçuşlar

       Kafile oluşması halinde umre yolcumuzun tercih ettiği veya kendisine en yakın havalimanından;bunun  mümkün olmaması halinde ulaşımın  tüm masrafları bize ait olma şartıyla ankara veya istanbuldan uçuşu sağlanmaktadır.

11-yolcularımızın  tercih ettiği turlagidebilmesi için pasaport ve vize işlemlerinin  zamanında tamamlanması için son müracaat tarihlerinden önce  yapılması veuçak -otel planlamasında sıkıntı yaşanmaması için ihtiyaç duyulan bilgilerin zamanında ulaştırılması gerekmektedir.

12-İşlemlerini yetiştiremeyen yolcumuz, bir sonrakı umre turumuza kayıt yaptırabilecektir.

 

B-  VERİLECEK   HİZMETLER

1- Mekke - Medine Konaklama

2-Sabah kahvaltısı + Akşam yemeği (tabldot), öğle için kumanya

3-Cidde - Mekke - Medine arası ulaşım

4-Uçak Bileti, Vize, Servis,

5-Mekke ve Medine Ziyaret Yerleri

 

C  VERİLEN KİTAP ve MALZEMELER

1-Kur'an-ı  Kerim

2-Umre yolcusu Rehberi

3-Kutsal iklimde Dua

4-Tavaf ve Sa'y Duaları

5-Seyahat El Çantası

6-Seccade ,Tesbih,

7- İpli Sırt Çantası

Ayrıca her umre yolcumuza 5 litre zemzem  verilecektir.

 

Önemli AÇIKLAMA

1. Suudi Arabistan'a gittikten sonra herhangi bir sebeble veya kendi isteğiyle erken dönmek isteyen umre yolcularına (ötel), uçak , vize ve diğer hizmetler için ödemler önceden yapıldığından )herhangi bir ücret  iadesi  yapılamamaktadır.

2. Suudi Arabistan'dan  ülkemize dönüşte parkur değişikliği talebinde bulunan umre yolcuları için tahakkuk edecek ücret farkı yolcu tarafından karşılanacaktır.

3. Uçak biletinde yazılı dönüş tarıhi dışında bir tarihte dönmek isteyenler ücret farkını ; farklı bir hava yolu şirketi ile dönenler ise bilet ücretini kendileri karşılayacaktır..