0322 324 37 81 0535 223 30 78
*
0,00

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

12 AĞUSTOS DOĞU KARADENİZ & YAYLALAR & BATUM

TUR  PROGRAMI

DOĞU KARADENİZ TURU (4 gece otel konaklama 5 gündüz)


1.GÜN: Sabah saatlerinde Amasya ya varıyoruz. Ferhat ile şirin Amasya mumya müzesi Kral kaya mezarları 2.beyazıt külliyesi sehzadeler konağı ve şehir merkezindeki serbest zamandan sonra Samsuna hareket ediyoruz. Samsun Tütün İskelesi, Atatürk Anıtı, Rus pazarında serbest zaman sonrası Atatürk anıtı ilk adım anıtı ve Bandırma vapuru ziyaretlerinden sonra Karadeniz sahil yol güzergahını takip ederek ordunun incisi ünye ilçesinde bulunan çakır tepe çay kahve molası sonrasında Fatsa ilçesindeki otelimize varış konaklama istirahat


2.gün uyandırma ve sabah kahvaltısı sonrasında orduya hareket ediyoruz .teleferikle ordu Boz tepeye çıkıyoruz muhteşem manzara eşliğin de çay ve kahvemizi yudumluyoruz. Ve sonrasında Karadeniz sahil yolu takip ederek Giresun ve Trabzon a hareket ediyoruz Trabzon a hareket ediyoruz Ayasofya camii ve müzesi gezisi gümüş alışverişi ve sonrasında Atatürk köşküne hareket ediyoruz sonrasında köşkünü geziyoruz sonrasında konaklayacağımız otele hareket ediyoruz .


3.gün sabah kahvaltı sonrasında Ayder yaylası gezisi gelin tülü şelalesi ayder şenlik meydanı sonrasında fırtına deresine hareket fırtına vadisinde eşsiz güzelliği ile zıplayn salıncak rafting (ekstra) palavut şalalesi çinçiva köprüsü gezileri yapılabilecektir.daha sonrasında konaklacagımız otele hareket istiraat.not:(hava şartları ve grubun talep etmesi halinde huser veya badara yaylası turu yapılabilir ekstra )


4.gün sabah kahvaltısı sonrası hareket Batum ’a hareket ediyoruz sarp sınır kapısına varış ve sonrasında Batuma geçiş geçiş. Batum ’da Posey don Anıtı, Avrupa Meydanı, Noel Baba Kilisesi, Piazza Meydanı, Orta Camii, Bambu bahçelerini görüp sahilde bir cafe-restoranda mola. Sarp sınır kapısına dönüş hareketimiz not (batuma geciş yapamayanlar kemalpaşada avm de veya hopa da kalabiliryorlar grubun gelmesini bekliyorlar )Trabzon sürmene bıçaklarıyla ünlü bıcak atölyesine varıyoruz bıcakları tanıyıp alıs veriş sonrasında . Kara denizin güzel çaylarının yapılışı için çay fabrikasına hareket ediyoruz çayın yapılısı ve çay alışverişi sonrasın da otele hareket ediyoruz .


5.gün Kahvaltı sonrası hareketimiz Oteldeki kahvaltı sonrasında hareketimiz Uzun göl Uzun göl de isteğe bağlı bisiklet turu ve serbest zaman sonrasın da ,Sümela manastırını hareket ediyoruz Sümela manastrına varıyoruz manastırı geziyoruz.sonrasında gümüşhana Erzincan üzerinde sabah saatlerinde Osmaniye ye dönüş


– NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.Kimlikler yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir. Gürcü memurları zaman zaman 10 yıldan eski olan kimlikleri kabul etmemektedir.


.FİYATA DAHiL OLANLAR: Lüks araçla ulaşım, Araçta alınan sıcak soğuk 4 gece otelde konaklama, otelde alınan kahvaltı ve akşam yemeği, , Seyahat ve koltuk sigortası .
Zilkale cinciva kemer köprüleri ve palovit şelalesi turu
Uzungöl galamut yaylası ve salıncak turu


FİYATA DÂHiL OLMAYANLAR: Müze ve ören yeri giriş ücretleri, öğle yemekleri, Batum giriş ve Sümela Manastırı transfer ücreti ve ekstra yayla gezisi ücretleri ordu teleferik (oteller:1. gece Fatsa yalçın otel 2.gün ayder ı pirikoğlu otel 3.gün ayder pirikoğlu otel 4.gün sürmene zarha otel
Batum transferi ücreti .300 tl + 150 tl yurt dısı pulu