0322 324 37 81 0535 223 30 78

17-19 Haziran 2022- 08-10 Kasım 2022 BURSA ESKİŞEHİR TURU CUMALIKIZLIK - BURSA FETİH MÜZESİ - OSMANGAZİ VE ORHANGAZİ - ULUCAMİ- ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI

*
0,00

Yazdır

0535 223 30 78

0322 324 37 81

BURSA ESKİŞEHİR TURU

 CUMALIKIZLIK - BURSA FETİH MÜZESİ - OSMANGAZİ VE ORHANGAZİ - ULUCAMİ- ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI 

17-19 Haziran  2022  -08-10 Kasım 2022

1.GÜN

Adana: 21.00 da İstasyon Önü: 21:15 Duygu  Cafe Önü

 

2.GÜN

Sabah saatlerinde ilk olarak UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil edilen Cumalıkızlık' a gidip orada yöresel üzünlerden hazırlanmış olan serpme kahvaltımızı alıyoruz. Ardından rehberimiz eşliğinde tarih kokan dar sokaklarda gezimize başlıyoruz. Burada ki gezimizi tamamladıktan sonra siz değerli misafirlerimiz ile birlikte Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesine gidiyoruz her detayına hayran kalıp sizi büyüleyecek olan keyifli bir yerdir. Oradan ayrılıp Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri gezilerimizi yapıp Evliya Çelebi’nin,Bursa’nın Ayasofya’sı dediği görkemli Ulu cami‘yi göreceğiz. Tophane Tepesi’nden panoramik olarak Bursa  seyrimizin ardından Tarihi Koza Han’da alışveriş için serbest zaman ve sonrasında Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp Eskişehir’e gidiyoruz Eskişehir’de konaklama yapacağımız ANEMON OTELe geçiyoruz, odalara yerleşme akşam yemeği ve dinlenme.

 

3.GÜN

Sabah kahvaltı sonrasında otelden ayrılıyoruz ve Eskişehir gezimize ilk olarak Bizans'tan Selçuklulara, Osmanlılardan Cumhuriyet'e kadar uzanan kadim bir şehir olan Odun pazarı ile başlıyoruz. Osmanlıdan kalma Tarihi Odun pazarı Evlerinin görülmesini takiben Kurşunlu Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları, Türkiye’de ilk Dünyada ise sayılı müzeler arasında yer alan Eskişehir Cam Müzesini ve Balmumu Müzesini, göreceğiz. Porsuk Nehri’nde tekne ile yapacağımız keyifli gezintimizi ve Türkiye’nin ilk yapay plajı Kent Park’ı dışarıdan görüp turumuzu tamamlıyoruz. Gece saatlerinde varış ve turumuzun sonu. . Başka bir EMRECİK  TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle. Vedalaşıyoruz.

 

 

Önemli Notlar: * Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir

* Tur sirküsü yayımlandığı tarihte geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

* Taksitlendirmeler bankaların artı kampanyaları dâhil edilerek hesaplanmıştır.* Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART edinin. https://muze.gov.tr/ dan detaylı bilgi alabilirsiniz

* Yukarıdaki fiyatlar Eylül ayında geçerli değildir.

 

 

 

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOT:

  • Hava, Yol, Gidilen bölgede varsa bir sıkıntı, Vb. durumlardan dolayı Rehber uygun gördüğü takdirde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tura katılım sağlayan tüm misafirlerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
  • Tura Kayıt sırasında sizden ön ödeme talep edilir. Bu yapmış olduğunuz ön ödeme çok özel bir durum olmadığı sürece tur iptal durumunda iade edilmez. 
  • Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir. Tur esnasında hiçbir şekilde değiştirilemez.